%100 2500 TL HOŞGELDİNİZ DEPOZİTO BONUSU

ONWİN’DE HER GÜN %50 ÜCRETSİZ + %20 İNDİRİM SİZİ BEKLİYOR.

 

(ANINDA MEFETE – MONTRAPAY CRYPTO – SANALPAYS – KOLAYPAY – VEGAPAY )
Yatırım Yöntemleri İle Her Gün Günde 3 Yatırım İşlemi İçin %50 Freespin + %20 Kayıp Bonusundan Faydalanabilirsiniz.

Freespini Kullanabilmek İçin Yatırım Sırasında “Bonus İstiyorum” Kutucuğundan İlgili %50 Freespin Seçene İşaretlemeniz Gerekmektedir. Yatırımınız Onaylandıktan Sonra Canlı Destek, Aranma Talebi yada Bonus Talep Formundan Ekleme Yapılmayacaktır.

 1. Bu Promosyondan Minimum 200₺ Para Yatırım İşleminiz için Maksimum 1.000₺ Para Yatırım İşleminiz İçin Faydalanabilirsiniz. Freespinlerin Ekleneceği Oyunlar : Gates Of Olympus, Sweet Bonanza Dice, The Dog House Dice Show
 2. Bu Promosyon İle Katılım Sağlayabileceğiniz Oyunlar : Slot Oyunları Lobisindeki Tüm Oyunlar.
 3. Promosyondan Çekim Yapılabilecek Maksimum Tutar Alınan Bedava Dönüş Tutarından Elde Edilen Kazanç Tutarının 10 Katı Kadar Ve Maksimum 5.000₺dir.
 4. Para Çekme İşlemi Gerçekleştirebilmek İçin Toplam Bakiyenin Belirtilen Alanlarda Belirtilen Şartlara Uygun Olarak Çevriminin Yapılması Gerekmektedir. Çevrim Tamamlanmadan Para Çekme İşlemi Gerçekleştirilmeyecektir.
 5. Slot Oyunlarında Toplam Bakiyenin 10 Katı Kadar Çevrim Yapılmalıdır.
 6. İndirim’tan Faydalanabilmek İçin Herhangi Bir Aktif Oyununuz Olmaması Ve Bakiyenizin 5₺ nin Altında Olması Gerekmektedir. İndirimli Canlı Destek Hattı Veya Bonus Talep Formu Üzerinden Verilmemektedir.
 7. Sitemiz Üzerinde Yer Alan Kayıp Bonusu Al Butonuna Tıklayıp Otomatik Olarak Göndermeye Tanımlamanız Gerekmektedir. 200₺ Alındı ​​İndirim Tutarı Direkt Olarak Çekilebilir. İndirimli Ile Oyunlara Katılım Sağlanıp Kazanç Elde Edilmesi
 8. Durumunda Çekim İşlemi Esnasında Alınan İndirim Tutarı Bakiyeden Düşecektir.
 9. Bu Promosyondan Faydalanan Üyelerimiz Aynı Yatırımları İçin Farklı Bir Promosyondan Faydalanmamaktadır. ( İndirimli Ve Şanslı Kazanç Şansı Çarkı Enerjileri Hariç )
 10. Belirtilen Şartlara Uygun Katılımlar Sağlanma Durumunda https://www.onwin.com Kullanıcının Bakiyesini Düzenleme Hakkına Sahiptir.
 11. Bu kampanyada  ONWIN Genel Bonus Çevrim  Kuralları ve Şartları geçerlidir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir