Dundee United 24 Aralık 17:00 Heart of Midlothian FC

İskoçya Premier Liginde son sıraya demirleyen Dundee United çıkış arıyor. Konferans Ligine veda ettikten sonra Hearts lige iyi döndü. Fakat savunma sorunları yine devam ediyor. Gollü bir maç bekliyorum. Dundee United deplasmanlarda zorlanan rakibine çelme takabilir. Alternatif seçimim ev sahibi galibiyeti.

Dundee United, ligde oynadığı son beş maçta sadece bir galibiyet aldı. Ligin dibinde yer alan Dundee, Hearts ile oynadığı son iki maçı da kaybetti. Hearts’da bu sezon istikrarsız bir görüntü çiziyor. Son olarak ligde Kilmarnock’u 3-1 yenmesine rağmen maçın ikinci yarısında duraksayan Hearts’ın bu karşılaşmada da bir duraksama yaşama ihtimali bulunuyor. İki takım arasında oynanan son dört maçın 2.5 gol üstü skorlarla tamamlanmasından da yol çıkarak bu karşılaşmada da 2.5 gol üstü tercihini sizlere öneririm.

Dundee kabus gibi bir sezon geçiriyor. Kazanmakta zorlanıyorlar. Araya da, Aberdeen mağlubiyeti ile girdiler. Savunma problemleriyle öne çıktılar. Hearts ise milli ara dönüşünde lige Kilmarnock galibiyeti ile giriş yaptı. Maçta ilk 30 dakikada fişi çektiler. Karşılaşmanın kontrolünü elden bırakmadılar. Bu maçta da oyun üstünlüğü Hearts’da olabilir. Buna rağmen Dundee’nin yüksek tempoyu tercih edeceğini düşünmüyorum. 2-3 gol aralığı görmemiz muhtemel.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir