Kalkış Programı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

26 Şubat 2022

Kendi içinde son derece kapsamlı ve eksiksiz bir Çalışanlar için Beceri Geliştirme Programı mı arıyorsunuz? Yeni beceriler eklemek ve işverenler için daha arzu edilen biri olmak isteyen biri misiniz? Kendiniz için harika bir Beceri Geliştirme Programı mı arıyorsunuz? Bu soruların herhangi birine veya tümüne cevabınız evet ise doğru yere geldiniz. Teksands’ın Kaldırma Programı size tüm doğru cevapları ve çözümleri sunabilir ama nedir? Özgeçmişinizi son derece güzelleştirebilecek bu Çalışanlar için Beceri Geliştirme Programını anlamaya başlayalım . 

Kaldırma Programı Nedir? 

Kaldırma Programı, çalışanlar için mükemmel bir Beceri Geliştirme Programıdır. Aynı zamanda günümüz piyasasında ihtiyaç duyulan bir işe hazırlık ve kaynak bulma programıdır. Yeni mezunlara veya becerilerini geliştirmek isteyen herkese doğru fırsatları sunmayı amaçlar. Bu programı üstlendikten sonra, adaylar DevOps, Bulut, Makine Öğrenimi, Veri Bilimi, Salesforce, Veri Mühendisliği, Java, Angular, Python. Tepki ve çok daha fazlası. Özetle, bu program yeni teknolojiler konusunda tutkulu olan ve becerilerini sürekli olarak geliştirmek isteyen herkes içindir.

Buna ek olarak, Teksands’ın sunduğu Kaldırma Programı, doğru beceri ve uzmanlığa sahip kaynaklar sağladığı için kurumlar için de idealdir. Program ile adaylar, şu anda talep gören çeşitli teknolojilerde uygulamalı deneyim ve beceriler kazanıyor. Programın müfredatı, müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerine tam olarak uyan insan kaynağını sunmayı amaçladığından, müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Makine Öğrenimi Mühendisi kiralamak veya Makine Öğrenimi Geliştiricileri kiralamak isterseniz , Teksands’ın Kaldırma Programı aracılığıyla tam olarak ihtiyacınız olanı alabilirsiniz. 

Program Neleri İçerir ? 

Program iki ila üç ay sürer ve adaylarına en son teknolojilere doğru şekilde maruz kalmalarını sağlamayı amaçlar. Deneyimli endüstri danışmanları, program boyunca her zaman yardım etmeye ve rehberlik etmeye hazırdır. Ayrıca Bootcamp sonrasında adaylar alanında büyük bir isme sahip müşterilerle sınırsız görüşme hakkı kazanırlar. Dolayısıyla, programı bitirdikten ve doğru uzmanlığı kazandıktan sonra hayalinizdeki işe girme ihtimaliniz yüksek. Programın en iyi yanı, teknolojiyi projeler aracılığıyla gerçek zamanlı olarak uygulayarak öğrenmenizi sağlamasıdır. Ayrıca her adımda yanınızda olan yüksek vasıflı ve deneyimli mentorlardan öğrenme fırsatı yakalarsınız. Yeni teknolojileri mümkün olan en hızlı ve en kolay şekilde öğrenmenize ve bunları anlamak için gereken doğru materyalleri seçmenize yardımcı olurlar.

Program nasıl çalışıyor? 

Bu programın çalışması oldukça basittir. Mevcut becerilerinizi geliştirmek için bu programa katılmak istediğinizi düşünüyorsanız, kariyerinizde bir adım atın ve devam edin. Teksands’ın resmi web sitesinde yer alan formu doldurabilir ve kayıt olabilirsiniz!

Kalkış Programına kaydolmak için aşağıdaki adımlar izlenir:

 1: Teksands’ın resmi web sitesinde programı incelersiniz ve gitmeye karar verirsiniz. Öyleyse, Bootcamp programı için başvurunuzu göndermeniz gerekecek.

 2: Başvurunuzu aldıktan sonra, bir yetenek sınavına, bir İngilizce dil sınavına ve teknik sınavlara girmeniz gerekecektir.

 3: Testlerle işiniz bittiğinde, en son teknoloji hakkındaki mevcut anlayışınızı anlamak için küçük bir teknik görüşme yapacaklar.

 4: İlk üç adımı başarıyla tamamladıktan sonra, bir mentor rehberliğinde Bootcamp programı başlayacaktır.

 5: Son olarak, programı başarıyla bitirdikten sonra öğrenme eğrinizi görmek için Bootcamp değerlendirmeleri yapılacaktır.

Kalkış Programının Önemli Noktaları

Çalışanlar için Beceri Geliştirme

Kaldırma Programını diğer Çalışanlar için Beceri Geliştirme programlarından ayıran önemli noktalardan bazıları şunlardır:

  • Proje Tabanlı Öğrenme: Bu program ile projeler üzerinde çalışarak ve yaparak yaşayarak öğrenme deneyimi kazanırsınız. Bu program, becerilerinizi daha iyi bir şekilde geliştirmenize yardımcı olur ve gerçekten çalışmaya başladığınızda yüksek performans gösteren biri olursunuz.
  • Kohortların Tüm Yıl Boyunca Kullanılabilirliği: Gruplar yılın herhangi bir zamanında başlayabileceğinden herhangi bir zamanlama kısıtlaması yoktur. Yani programla ilgileniyorsanız, yılın belirli bir zamanını beklemenize gerek yok, hemen başvurunuzu yapın. Bu sayede zaman kaybetmez ve gerekli becerilere hemen sahip olursunuz.
  • Her Kohort İçin Nitelikli ve Kendini Adanmış Mentorlar: Teksands, her öğrencinin ihtiyaçlarına dikkat eden bir uzman ekibine sahiptir. Bu nedenle, her grubun her zaman öğrencilere yolculukları boyunca eşlik eden bir akıl hocası vardır.
  • Müşteri İhtiyaçlarına Odaklanmış Özel Müfredat: Programın müfredatı çok özeldir ve en son teknolojilerin tümünü içerir. Teksands, müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak için müşterilerle çok yakın çalışır. Müfredatı her birinin gereksinimlerine göre tasarlar.

Son sözler 

Özetle, Teksands’ın Kaldırma Programı, teknoloji alanında yeni mezunlar için idealdir. Tüm program boyunca, mentorunuzdan rehberlik alırsınız. İşvereninizin size sunabileceğine benzer pratik gerçek zamanlı projeler üzerinde çalışıyorsunuz. Bu, gerçekten çalışmaya başladığınızda karşılaşabileceğiniz sorunlarla da karşılaşacağınız anlamına gelir. İşte o zaman mentorlar çok yardımcı olurlar ve size çözümler ve rehberlik sunmak için her adımda yanınızda olurlar. Ayrıca tasarım ilkeleri, yürütme, mimari teknoloji seçimi, projenin DevOps yönleri, metodolojiler, her bir çözüm için uygulama sürecinin anlaşılması vb. gibi projeyle ilgili diğer yönlerde uygulamalı deneyim edinmenize yardımcı olurlar. Temel olarak, size kariyeriniz için doğru becerileri sunan eksiksiz bir programdır.

Bir cevap yazın