Kendisi ve Yeni Başlayanlar İçin En İyi 10 WordPress Teması

26 Şubat 2022

Tech Startup’lar için Bazı En İyi WordPress Temaları var

Genç/olgun bir BT veya teknoloji uzmanı olduğunuz doğru mu? Kendi şefinize dönüşmek için eğlenceli bir fırsat olduğuna inanıyor musunuz? Önemli bir düzenleme sizi daha iyi bir WordPress tasarım şablonuna dönüştürebilir. Farklı seçimler düşünülmez.

Bu nedenle, çabanızda size yardımcı olmak için buradayız. Özel bir tavrınız varsa, WordPress’in çevrimiçi yeni işletmeler için neden iyi bir aşama olduğu konusunda netlik kazanmamalısınız.

Dünyanın her yerinden çok sayıda birey tarafından beğenilen ücretsiz ve açık kaynaklı bir CMS’dir.

WordPress ile pratik olarak üstün olursunuz. Onunla hayal edebileceğiniz herhangi bir siteyi üretebilirsiniz. Ayrıca, WP’nin son derece genişletilebilir olduğunu unutmayın. İnternette hiçbir şey indirilemeyen WP için çok sayıda modül vardır.

Parlak yeni siteniz için gerçekten başka ne isteyeceksiniz?  Açıkçası, herhangi bir hazırlık yapmadan hiçbir şey üretmemek için birlikte üstün kaliteli duyarlı bir WordPress teması .

Anlık planlar, iş adamlarına çok fazla zaman, nakit ve çaba tasarrufu sağlar. Harikalar, ancak başlangıç ​​için istediğiniz tüm önemli noktalarla dolular.

Planlamacılarla uzun uğraşları, aşırı maliyetleri ve şaşırtıcı sonuçları göz ardı edin.

Gerçekten ne istediğinizi ve neyi sevdiğinizi tam olarak seçin. Satın almadan önce ayrıntıların her birini inceleyin ve herhangi bir nakit ödemeden önce gelecekteki sitenizin modelini gerçek hayatta görün.

Adamların iş ile 15 yıllık ilişkisi var.

Eşyalarının hepsi sandıktan çıkarılmış durumda. Varsayılan olandan ziyade kendi özünüzü aktarın, küçük değişiklikler yapın ve girişiminizi dünyaya göstermeye hazırlanın.

Aşağıdaki Bilgisayarlar ve İnternet WordPress Şablonlarından birini seçtiğinizi ve bununla uğraşmak istemediğinizi varsayalım.

Çok temel bir çıkış yolu var. TemplateMonster’ın Servis Merkezi ile iletişime geçin.

Bu ana grubun sizin için başarabileceği şey budur – 24’ün içinde ayarlanmış biçiminizi olduğu gibi iletin! Dualar

Oldukça uzun bir süredir çeşitli aşamaları göz önünde bulundurarak farklı yerleşimler planlıyor ve oluşturuyorlar. Bu, eşyalarını ellerinde parmak gibi fark ettiklerinin en iyi doğrulamasıdır.

Millet, kararınızın herhangi bir düzenini dikkate değer bir siteye dönüştürerek endişelerinizin her birini ortadan kaldıracaktır.

TemplateMonster Hizmet Merkezi’nin misyonu, çok sevdiğiniz fikrinizi bir düzenden alıp, düşüncelerinizin tamamlanmış bir onayı olan bir siteye yeniden şekillendirmektir.

Yardımı kullanmak zor değil. İlk önce grubu site hedefleriniz ve ön koşullarınızla ilgili olarak eğitmelisiniz.

Ardından, bu noktada aramalar veya e-posta yoluyla incelikleri onaylayacaklar. Son olarak, çalışmaya başlayacaklar ve ihtiyaçlarınız için ideal bir site yapacaklar.

Seçiminizi yapmaya hazır olduğunuz söylenebilir mi? Duyarlı, programlar arası uygulanabilir, çokça bildirilen Kendisi için WordPress Temalarını ve merkezinde Cherry sistemi olan Tech Startups’ı görüntüleyin.

Çok sayıda konu seçeneği, özel gönderi türleri ve gönderi tasarımları, altta görüntülenen kısa kod yığınları ve özel gadget’lar sağlanır.

İyi bir inceleme yapın!

Yeterli Web Yöneticisi WordPress Teması

Yeni web tasarımcınızı veya uygulamanızı tanıtmak için bu soluk mavi tek sayfalık öğe açılış WordPress konusunu kullanabilirsiniz. Bir moda planı ve sahip olunması gereken bir dizi vurgu var.

Sekmeler, akordeonlar, canlı sayaçlar, parçacıklar, düğmeler ve önceden oluşturulmuş diğer statik bileşenler, maddenizi bulaşıcı bir şekilde öne çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Övgüler modülü, ürün tebrik sayfanızın hedef kitleniz için inkar edilemez şekilde daha güvenilir görünmesini sağlayacaktır.

Çeşitli sosyal paylaşım seçenekleri, konuklarınıza web geliştirme öğeniz hakkında en ufak bir uyarıyı web tabanlı medya aracılığıyla birkaç fotoğrafta yaymanın hızlı ve basit yollarını sağlayacaktır.

PC Hizmetleri WordPress Teması

Bu PC ve duyarlı konuları sabitleyen cihazlar Cherry Framework 5’e bağlıdır. Müşterilerinize sitenizin ana sayfasında bir röportajdan bahsetmelerine yardımcı olacak bir Randevu Rezervasyon modülüne eşlik eder.

Tam genişlikte bir kaydırıcı ile PC’nizin avantajlarını mükemmel bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Cherry Services modülü, bakım yönetimlerinizin tam kapsamını sergilemenizi sağlar.

Cherry Referansları ve Ekip Üyeleri modülleri, PC uzmanlarınız ve müşterilerinizin denetimleri de dahil olmak üzere sağlam bir kurumsal resim oluşturmanıza yardımcı olurken.

Konu size Power sayfası ile kodu öğrenmeden site sayfanızı yapma imkanı verir.

WordPress Live Customizer ile canlı modda konunuzu üretin ve değiştirin.

Programlama Şirketi WordPress Şablonu

Bu uzman konusu, programlama kuruluşları için yapılmıştır ve Cherry Framework 5 tarafından desteklenmektedir.

Hedef kitleniz için olağanüstü bir yerinde deneyim sunmak için farklı dinamik ve statik bileşenlerle ilgili farklı yolları keşfetme aracı olan Power geliştirici ile birlikte taşınır.

Smart Slider, şirketinizin web sitesi şablonlarının avantajlarına odaklanacaktır .

Konu, planını harika yapan Paralaks etkisi ile sağlanır. Muhtemelen, olası müşterilerinizin ilgisini çekecek ve onları sadık müşterilere dönüştürecektir.

Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Açılış Sayfası WordPress Teması

Pictalter, fotoğrafı değiştiren çok yönlü bir uygulama web sitesi için çalışan son teknoloji çekici bir plandır.

Size önceden hazırlanmış altbilgi ve üstbilgi çeşitlerine göz atma olanağı verir.

Blogunuzda ince ayar yapabilir ve çok sayıda özel gadget’tan yararlanabilirsiniz.

Pictalter, müşterilerinize sitenizi cep telefonlarında ve tabletlerinde inceleme yetkisi veren tamamen duyarlı bir düzenlemedir.

Kesin belgeler, günlük desteğin her dakikasında kabul edilebilir ücretsiz ömür ve bir GPL izni ile iletilir.

Bu konu aslında herhangi bir taşınabilir uygulama sitesi için muhteşem bir karar.

Kitle Fonlaması WordPress Teması

Studio Light, Cherry Framework 4 tarafından kontrol edilen bir web uygulaması şovu için bir WordPress konusudur.

Bootstrap vurguları ile yükseltilir ve bu, konunun herhangi bir ekran boyutuna ve hedefine kusursuz bir şekilde değişebileceği anlamına gelir.

Konuya dahil edilen retina ile hazırlanmış resimler, son çağ araçlarında son derece keskin görünüyor.

Konu, özelleştirme açısından anlaşılması son derece kolaydır.

MotoPress yöneticisi gibi iyi bilinen bir premium modül pakete dahil edilmiştir.

Farklı bileşenleri onun yardımıyla hareket ettirerek biçim yapısıyla başa çıkabilirsiniz.

Web Barındırma Hizmetleri WordPress Şablonu

Bu muhteşem konu, organizasyonları kolaylaştırmak için yapılmıştır.

Biçime derinlik ve bakış açısı kazandıran paralaks etkisi ile donatılmıştır.

Konu, hiçbir özel bilgi olmadan, üstün bir görünüm ve uzman rotasını etkili bir şekilde oluşturmak için ayrılmaz bir varlık olan MegaMenu’yu sunar.

Çeşitli madde gösterişleri ile sınıflandırmalarınızı, alt kategorilerinizi etkili bir şekilde ayırmanıza izin verir.

Sayfalarınızı oluştururken, formata eşlik eden Cherry Simple Slider ve Premium MotoPress Slider dahil olmak üzere farklı kaydırıcı modülleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Kaliteli Yazılım WordPress Teması

Bu ürün WP konusu ve geniş araç ve bileşen yelpazesiyle, herhangi bir karmaşıklık ve işlevsellik için bir temel oluşturabilirsiniz.

Biçim, Power page geliştiricisi ile bir anda merkezini değiştirmenize izin verir.

Bu da size çeşitli düzenlere sahip sayfalar oluşturma şansı sunar.

Cherry görevleri aracılığıyla kuruluşunuzun niteliklerini sunan Quadro ile anlaşılması çok kolay bir site oluşturun.

Göze hoş gelen bir görünüm veren devasa resim kareleri ve paralaks ile, ziyaretçiler sitenizi incelemek için daha endişeli olacaklar.

Rakamlar her şeyden daha etkili olduğundan, kuruluşunuzun başarılarını en iyi şekilde değerlendirmek için sayaçları, tahmin tablolarını ve tanıtım yazılarını kullanın.

Güvenilir Barındırma Hizmetleri WP Teması

Bu, yönetimlerin WP’yi kolaylaştıran tedarikçilere trafiği artırmak ve sıfıra yakın zaman ve çaba yatırımı ile anlaşmaları genişletmek için en iyi yanıtı vermesini kolaylaştırır.

Konu, çok dilli yardım sunar ve duyarlı bir yapıya sahiptir.

Bu, konuğun elindeki alan ve gadget’tan bağımsız olarak sitenizi incelemenize yardımcı olur.

Yönetiminizin programı, cep telefonlarında ve tabletlerde, iş istasyonları ve çalışma alanlarındaki gibi olağanüstü görünecek, konunun planı bir göz açıp kapayıncaya kadar tüm farklı boyutlara göre ayarlanacak.

Ayrıca, bir metin stilini, gölgelendirme planını veya blog stilini değiştirmek için bir özelleştiriciyi kullanın.

Hizmetler sayfasını, görevler hakkındaki bilgilerle doldurun.

Ve organizasyonunuz tarafından konuklara ne yaptığınız konusunda makul bir anlayış sağlamak için gerçekleştirilen en son taahhütler.

PC Onarım WP Teması

MaxGadget, PC sarf malzemeleri ve PC düzeltme yönetimleri web siteleri için yapılmış, tamamen duyarlı ve tamamen düzenlenebilir bir Bilgisayar Onarım WP Temasıdır.

Yönetimlerinizin her birini öne çıkarmanıza izin verir.

Uzman uzmanlarınızdan oluşan grubu sunun ve müşterilerinize Cherry yönetimleri, meslektaşları ve övgüleriyle yüksek düzeyde denetimler verin.

Müşterileriniz, bir düzenleme rezervasyon yapısı ile PC destek sitenizden doğrudan bir düzenleme talep etmek isteyecektir.

İnanılmaz sayfalar oluşturmak için karışık kodlama hakkında bir şey bilmenize gerek yok.

Power Page geliştiricisinin yardımıyla Cherry Framework 5 tabanlı ve çok yönlü arşivlenmiş konunuz için.

WordPress Live Customizer, çok sayıda blog formatı, üstbilgi ve altbilgi stilleri ve kenar çubuğu ayarlarıyla gadget’larınızın konusunu gereksinimlerinize göre yeniden yapın.

BT Güvenlik Hizmeti WordPress Teması

Güvenlik yönetimi WordPress konusu, savunma, güvenlik çerçeveleri, koruyucu yönetimler ve anlayışlı güvenlik kuruluşları siteleri için sağlam bir yanıttır.

Cherry yönetim modülü ile tasarım yığını.

Bu, hizmetlerinizin tamamen yararlı bir internet ilanıyla yapılmasına ve bunlarla uğraşılmasına yardımcı olur.

Sunulan yardım türlerini Hizmetlerde sergileyebilir ve bunları bir kısa kod kullanarak açılış sayfasına yerleştirebilirsiniz.

WordPress Live Customizer’ın yardımıyla genel site görünümüyle birlikte web sayfanızdaki altbilgiyi ve üstbilgiyi etkili bir şekilde değiştirin.

Bu nedenle, uyarlanabilir blog tasarımları, kenar çubuğunun yerini değiştirmenize ve çeşitli stillerdeki gönderileri tek bir işaretle göstermenize olanak tanır.


Bir cevap yazın