Krüptovaluutad jätkavad mõõdukat tõusu

Volatiilsus krüptovaluutaturgudel jätkub. Seoses inflatsiooni langustrendi arenguga USA ja EL-i majandustest eeldatakse, et Fed ja EKP teevad oma rahapoliitikas muudatusi või aeglustavad intressimäärade tõstmist, et tõsta krüptovaluutade hindu.

Maailmamajandus on endiselt hädas inflatsiooniprobleemiga. Enim kannatanud USA ja EL-i majanduste inflatsioon hakkas langema. Seetõttu on muutunud ka tasakaaluelemendid turgudel. Kui meie  kuld  tugevnes,   saavutasid kulla grammid ajaloolise kõrgeima taseme. Nafta hind tugevnes koos inflatsiooni langusega. On ilmnenud ootused, et Fed ja EKP langetavad intressimäärasid või intressimäärade tõstmine aeglustub.

Krüptovaluutad jätkavad mõõdukat tõusu

Volatiilsus krüptovaluutaturgudel jätkub. Seoses inflatsiooni langustrendi arenguga USA ja EL-i majandustest eeldatakse, et Fed ja EKP teevad oma rahapoliitikas muudatusi või aeglustavad intressimäärade tõstmist, et tõsta krüptovaluutade hindu.

Maailmamajandus on endiselt hädas inflatsiooniprobleemiga. Enim kannatanud USA ja EL-i majanduste inflatsioon hakkas langema. Seetõttu on muutunud ka tasakaaluelemendid turgudel. Kui meie kuld tugevnes, saavutasid kulla grammid ajaloolise kõrgeima taseme. Nafta hind tugevnes koos inflatsiooni langusega. On ilmnenud ootused, et Fed ja EKP langetavad intressimäärasid või intressimäärade tõstmine aeglustub.

Paralleelselt kõigi nende arengutega hakkasid krüptovaluutad tõusma. 3 nädalat tõusvat graafikut näidanud krüptovaluutade tehingumaht on taas ületanud 1 triljoni dollari piiri.

PEIKIST OSTETUD AJALUGU KELLAD

Krüptovaluutad kauplevad palju madalamal tasemel kui 2021. aasta novembris saavutatud ajaloolised tipptasemed. Nii raha ajaväärtuse kui ka 2022. aasta kõrge inflatsiooni tõttu kandis krüptoraha investorite raha tohutuid kahjusid. Tõeline kasumlikkus ilmneb siis, kui arvutusi tehakse nii, lisades inflatsioonimäära nende oma valuutade inflatsioonimäärale, aga ka selleks, et nende valuutad tõusevad endisele tasemele, et kallineda.

BITCOIN ON SAANUD 23 000 $

Bitcoini väärtusega üle 23 tuhande dollari on juhtiv krüptovaluuta mobiliseerinud ka teisi krüptovaluutasid. Bitcoini madalaim hind oli päeva jooksul 22 tuhat 292 dollarit ja kõrgeim 23 tuhat 78 dollarit. Praegu kaupleb see 22 721 dollari tasemel, vähenedes peaaegu 1%. Oma kõigi aegade kõrgeimal tasemel 2021. aasta novembris on selle vahemaa 67 protsenti.

ETHEREUM ÜLEB 1600 $

Pikka aega langustrendis olnud Ethereum kaupleb 0,23% preemiaga 1633 dollaril. Ethereumi madalaim hind oli päeva jooksul 1607 dollarit ja kõrgeim 1663 dollarit. Selle kaugus kõigi aegade kõrgeimast 2021. aasta novembris oli 66 protsenti.

ÄRGE laske härjalõksudest petta

Krüptovaluutaturul nähakse praegu härjalõkse pärast iga kukkumist. Härjad püüavad hoida turgu positiivsena kerge ostuga, pannes teised investorid uskuma, et see on tõusev. Seejärel, kui pullid näevad umbes 7-10 protsendi suurust kasumit, hakkavad nad oma krüptovarasid tühjendama, andes välja müügikorralduse ja muutes väikeinvestorite raha žetooniks.

MÄÄRUS PEAB TULEMA

Tohutu lõhe krüptovaluutaturgudel põhjustab varanduse haihtumist. Kuigi valitsused jätkavad tööd krüptovaluutade reguleerimise kallal, on legaliseeritud ja korrastatud turg ammu aegunud. Marginaalivahe puudumine, krüptovaluutade rohkus ilma raha ja lugudeta, tõsiasi, et krüptovaluutavahetustele ei kehti ükski seadusandlus, põhjustavad sadu tuhandeid inimesi oma rahast ilmajäämise.

ÄRGE OTSUSTAGE KERGETE ENNUSTUSTE JÄRGI

Juhtiva krüptovaluuta Bitcoini puhul on vaja mitte uskuda neid, kes teevad ennustusi nagu “näeb 100 tuhat dollarit, see näeb 250 tuhat dollarit”, tuleb uurida põhi- ja tehniliste analüüside sügavust ning kui need annavad sihthind, tuleb tähelepanu pöörata kuupäevale. Kui ta ütleb “see jõuab 250 tuhande dollarini” ja kuupäeva pole täpsustatud, tundub, et see hinnang on tühi.

EKSPERTIDE TÖÖPALK

Inimesed, kes esitlevad end ekspertidena, teenivad raha sotsiaalmeedias või töötavad krüptovaluutabörsil. Kui eksperdid, kes analüüsivad, millal krüptovaluutad tõusevad ja langevad, ka ennast analüüsiksid, võiksid nad palgatöö asemel miljardäriks saada ja elada oma elu väga mugavalt. Selle valguses tuleks end ekspertidena esitlevatesse inimestesse suhtuda ettevaatlikult.

KUIDAS INVESTEERIDA KRÜPTORAHA?

Krüptovaluutadel ei ole marginaalivahet, seega võib teie raha jõuda korraga tuhandetesse kordadesse ja see võib ootamatult langeda nulli. Kuna see ei sõltu ühestki autoriteedist, ei allu see reeglitele ja seadustele. Mis tahes krüptovaluutabörsilt ostetud mündid võivad krüptovaluutabörsi sulgemisel aurustuda. Seda teatakse kui kõige loogilisemat meetodit saadud krüptoraha salvestamiseks külma rahakotti teisaldades. Krüptovaluutabörse tuleb kasutada vaid vahendajana ja seejärel tuleb münte külmades rahakottides hoida. Krüptovaluutabörsid võivad oma süsteeme aeglustada, et end tõusu või languse korral kaitsta ning seetõttu võivad investorid olla ohvrid, kuna kauplemine ei toimu. Kuna nad ei ole seotud ühegi asutusega, peaaegu igaüks võib krüptovaluutade kohta avaldusi teha ja väita, et on ekspert. Kuigi paljudel tavainimestel sotsiaalmeedias volitused puuduvad, annavad nad nõu ja ohvriks investoreid. Kuigi selgitusi tehakse graafikaga, võib ainuke maailmamajandust mõjutav muudatus kõik analüüsid rikkuda. Sel põhjusel tuleb krüptorahadesse investeerimisel olla ettevaatlik ning riske hästi tunda ning taimereid iga päev uuendada.

About Mr.root

Check Also

Die Schwarze Spinne

Original title The Black SpiderDie Schwarze Spinne, with its unusual scenario and exciting story, manages to …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu