Online Alışveriş Mağazanızı Tehlikeye Atacak 15 Aptalca Hata

21 Ocak 2022

Sidney’deki çevrimiçi giyim mağazaları , uzun ve makul bir süre için dalış yapıyor. Teknoloji destekli alışverişin tesellisi, Coronavirüs saatinde vazgeçilmez bir omurgaya dönüştü.

Web işi, harcama eğilimleri ve konfor seviyeleri esasen yeni standardımızla birlikte değiştiğinden, müşteri kilometre taşını aşmaya devam ediyor. Aynı şekilde, web alışverişinin birçok avantajıyla birlikte, alıcıların mağazalar yerine ekranlara gitmesi beklenmedik bir şey değil.

Dürüst olmak gerekirse, alıcıların %43’ü bir daha asla gerçek bir mağazadan alışveriş yapmamalarını bekleyeceklerini söylüyor ve alıcıların neredeyse 3/4’ü (%73) müşteri alışverişlerinin çoğunun daha sonra çevrimiçi olacağını kabul ediyor.

Wild Scout, web üzerinden alışveriş yapma motivasyonları ve pandemi ekonomisinin finansal stresörlerinin nakit denetleme yöntemlerini nasıl değiştirdiğini keşfetmek için 1.000’den fazla ABD müşterisini inceledi. 2020’nin 4. çeyreğinden bu yana, alıcı ihtiyaçları, maliyetleri düşürmek için en yetenekli tekniğe güçlü bir şekilde odaklandı – bunun gerçekten daha uygun fiyatlı bir şeye yönelmesi, ücretsiz taşıma ile bir şey seçmek veya birkaç şeyi farklılaştırmak olsun ya da olmasın. en iyi oyun planı.

Alıcıların web’de alışveriş yapmayı tercih etme nedenleri, dikkat çekiciliğe göre sıralanmıştır.

1. Ücretsiz ulaşım

Ücretsiz ulaşımın doğrudan lüksü, web üzerinden satın alma veya mağazadan aynı şeyi alma arasındaki nitelik olabilir. Bir perakendecinin bakış açısına göre, ücretsiz ulaşım sağlamak benzer şekilde müşterileri daha fazla satın almaya ve hareket maliyetlerini “dengelemeye” zorlayabilir. Benzer şekilde değişimi destekleyebilir ve kamyondan vazgeçmeyi reddedebilir – müşterilerin %46’sı için bir eğilim. ve ayrıca Sidney’de Çevrimiçi giyim mağazaları edinin.

2. Daha düşük maliyetler

Maliyet, bir alıcının satın alma kararını etkileyen belki de en temel faktördür: İnternette alışveriş yaparken, alıcıların %70’i daha makul şeyler arıyor. ABD’li müşterilerin çoğunun (%56) “kontrolden kontrole” yaşadıklarını söyleme biçimiyle birleştiğinde, müşterilerin en mantıklı kararları incelemek için web’e bakmaları akıllıcadır.

3. teselli

2021’de teselli en iyi kalite seviyesi olmaya devam ediyor. Müşterilerin %37’si, çevrimiçi harcamalarının 2020’nin son üç ayı boyunca uzadığını söylüyor – harcama olarak kabul edilen her şey düşmüş olsa bile. Müşteriler yalnızca kolaylık sağlamak için web üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyor. Evinizin rahatlığında veya elinizin odak noktasından saniyeler içinde bir şeyi organize edebilir, porsiyonunu kabul edebilir ve ulaşım durumunu görebilirsiniz.

4. Saygı ilişkisi

4 müşteriden sadece 3’ü, paralarını nereye harcadıkları konusunda (bağımsız ve internette) daha ilkeli davranıyor. Direnci inceleyerek elde edilecek şeylerin düzenlemelerini yönetebilirler ve birkaç enstantane içinde en iyi harcamayı bulmak için bir şey sayfasından başlayıp ardından kapanışa doğru araştırma yapabilirler. Creative Agency Perth’e daha yakından bakın .

5. Daha fazla şey kararları

Müşterilerin, değere, incelemeye ve birleştirmeye göre şeyleri kolayca düşünmesi ve şey güvence sürecinde daha fazla bilgi sahibi olması gerekir. Tüm amaç ve amaçlar için, her şey karakterizasyonu için, alıcılar daha önemli gruplandırma için çevrimiçi alışveriş yapmayı severler. Gerçekten eşsiz vakalar, yiyecek, temizlik malzemeleri ve reçetesiz satılan ilaçlar gibi önemli şeyler ve büyüklük, bireysel düşünce ve alkol gibi çeşitli şeylerdir.

6. Limitler

Elektronik alışverişle, alıcıların fırsatlar araması, ödül programlarına katılması ve fırsatların doğrudan gelen kutularına gönderilmesi kolaydır. Müşteriler ayrıca ekstra tasarruf rezervleri ile ileri teknoloji anlaşmalarına gittiler; Alıcıların %45’i ayrıca sistem geliştirmelerini veya Honey, Price scout ve Amazon Aide gibi modülleri gözlemleyerek anlaşmaları kullanıyor.

7. Belirli bir markayı arayın

Alıcıların %54’ü kendilerini markanın gözü kara olarak tanımlıyor. Peki, müşterilerin belirli bir markadan satın aldığı en önemli açıklama nedir? Rakiplere göre güvenilir bir şekilde daha düşük maliyetler ve rakiplere göre daha iyi kalite, ilk sırada yer almakta ve bunu heyecanla olağanüstü müşteri desteği izlemektedir.

8. Hızlı taşıma

Müşteriler, eşyalarının hızla devredilmesine ihtiyaç duyar. Çevrimiçi müşterilerin %48’i daha hızlı ulaşım için ekstra para ödeyecek ve Amazon müşterilerinin %55’i benzer şekilde ödeyecek. Amazon, hız ölçüsünde en güçlü perakendeci olma durumunu sağlamlaştırdı: Müşterilerin %64’ü bir şeyi hızlı almaları gerektiğinde onu Amazon’da aradıklarını söylüyor.

9. Refah (halka açık mağazalardan kaçınmak)

Azalan Coronavirüs vakalarını ve karşı hareket eden ajan sunumlarındaki gezintileri göz ardı ederek, daha fazla alıcı, gerçek mağazalardan kaçınarak beklenen alıcılığı kısıtlamak için web’de alışveriş yapıyor . Müşterilerin %60’ı, şimdi Coronavirüs pandemisinden önce olduğundan daha fazla Amazon’u takdir ediyor; Alıcıların %60’ı, pandemi öncesine kıyasla çoğu zaman Amazon’da alışveriş yaptıklarını söylüyor ve ayrıca Sidney’deki Online giyim mağazalarına da dokunuyor.

10. İncelemelere bakın

Sosyal onaylama, müşteri rotasını da coşkuyla etkiler. Müşterilerin %71’i en iyi inceleme ve incelemelerden etkilenir ve müşterilerin %68’i fotoğraf veya hesap içeren incelemelerden etkilenir. Özgürce destekleyici duyguların gösterilmesi, çeşitli alıcılar ve şey arasında güven geliştirerek çevrimiçi perakendecilere önemli bir meşruiyet yardımı sağlar.


Bir cevap yazın