ONWİN’DE OCAK AYI BOYUNCA HER SALI VE CUMA GÜNLERİ TOPLAM 500 HEDİYE FREESPİN

Promosyon başlangıç ​​tarihi : 06.01.2023

Promosyon bitiş tarihi : 31.01.2023

 

  1. Cuma,Cumartesi,Pazar ve Pazartesi günü Crypto,Mefete ve Sanalpays ile gerçekleştireceğiniz sitede 5.000 TL üzeri yatırımlara 300 Freespin Salı günü kasası otomatik olarak tanımlanacaktır.
  2. Salı,Çarşamba ve Perşembe günleri içerisinde Crypto,Mefete ve Sanalpays ile gerçekleştireceğiniz giriş 4.000 TL üzeri yatırımlara 200 Freespin Cuma günü içerisinde barındırdığı otomatik olarak tanımlanacaktır.
  3. Freespinlerin ekleneceği oyun pragmatik play’in en yüksek rtp(Return The Player) beklentilerine sahip olan oyunu Onwin Bonanzadır.
  4. Freespinden elde edilen kazanç payları sadece Onwin Bonanza oyunu geçerlidir ve 23 katı çevrimi mevcuttur. Çevriminizi gerçekleştirmenizin ardından minimum 200 TL maksimum 500 TL para çekim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  5. Freespinden elde edilen kazanç payının Onwin Bonanza oyunu dışında farklı bir alan kullanılması durumunda freespin elde etmesi ve freespin elde etmesinden elde edilen tüm bakiye sıfırlanacaktır.
  6. Henüz bir kripto hesabı yok ise canlı destek hattımız veya sizi aradığımız kısımdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Kripto hesabı oluşturma ve hesabı onaylamak sadece 5 dakika sürecek bir işlemdir ve kullanımı banka,papara veya payfixten daha kolay kullanılmasının içinde bulunmaktadır.
  7. Bu kampanyada  Onwin Genel Bonus Kural ve Şartları  geçerlidir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir