PlayStation Plus : les jeux de février 2022

Sony, Şubat 2022’de sunulan PS4 ve PS5 oyunlarının listesini açıkladı .

Avantajlardan yararlanın: hava soğuk, bu yüzden evde, konsolunuzun önünde sıcak kalın. Sürümler artıyor ve PlayStation Plus üç yeni oyunu memnuniyetle karşılıyor. Üç çok farklı başlık; etkilemek isteyen üç başlık.

Şubat ayında, PS Plus heyecana bahse giriyor

MMA uzun zamandır Fransa’da yasaklandı. UFC video oyunlarının görünme hakkı hâlâ vardı, ancak görünürlükleri çok sınırlıydı.

Bu spor artık Fransa’da çok popüler. Geçen hafta sonu Ngannou ve Gane arasındaki bu düelloda bunu tekrar gördük. Mücadeleyi uzatmak isteyenler için UFC 4, PS Plus’ta mevcut. Bununla birlikte, doğrulamadan sonra , Ciryl Gane bu bölümün kadrosunda yok. Belki bir sonrakinde…

Bu ay sunulan başka bir oyun: Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep – A Wonderlands One -shot Adventure. Bu genişletilmiş ismin arkasında, aslında Borderlands 2’nin 2013 DLC’sini buluyoruz.

Geçen Kasım ayında Gearbox ve 2K , onu tam teşekküllü bir oyun olarak yeniden yayınlama fikrini ortaya attı. Kısacası, artık normalde 10 €’ya mal olan ve 5 saatte biten tek başına.

Bu başlığın gelişi çok şaşırtıcı değil. Aslında 25 Mart’ta yapılması planlanan Tiny Tina’s Wonderlands için sahneyi hazırlıyor. Bir spin-off ve tam bir macera olacak.

Son olarak, sunulan son oyun Planet Coaster: Konsol Sürümü. Elbette kendi lunaparkını kurmayı hayal eden herkese yöneliktir.

Bu tür oyunlarda genellikle eğlencelidir, iyi yapılır ve zaman alıcıdır. Kısacası güneşli günleri beklerken güzel vakit geçirmeniz için yeterli.

Şubat 2022’de PlayStation Plus’ta mevcut olan oyunların listesi

PS4 ve PS5 oyunları , 1 Şubat Salı ile 28 Şubat 2022 Pazartesi tarihleri ​​arasında indirilebilecek:

  • EA Spor UFC 4 (PS4)
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands Tek Atışlık Macera  (PS4)
  • Planet Coaster: Konsol Sürümü (PS5)

About Mr.root

Check Also

Test: Rainbow Six Extraction – R6 Siege’in şaşırtıcı bir uyarlaması

Rainbow Six Extraction’a karşı her zaman biraz temkinli davrandık. İlk başta bu talihsiz adı vardı (Karantina); bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu