PlayStation Plus : les jeux PS4 et PS5 d’avril 2022

Anın en büyük haberi elbette PlayStation Plus’ın yeniden tasarımı. Tüm bilgiler Sony’nin blogunda , ancak tıklamak istemiyorsanız, sizin için hızlı bir şekilde özetleyeceğiz:

  • PS+ Temel : 60€/yıl — her ay sunulan 2 oyun, bulutta yedeklemeler ve çevrim içi oynama imkanı ile bugünküyle aynı hizmet.
  • PS+ Ekstra : 100 €/yıl — Death Stranding, Spider-Man Miles Morales veya Returnal dahil olmak üzere 400 PS4 / PS5 oyunundan oluşan bir kataloğa erişim . Ve tabii ki, Essential’ın tüm faydaları.
  • PS+ Premium : 120 €/yıl — Bu teklif, PS1, PS2, PS3 ve PSP’de yayınlanan 300 oyunu ve bu oyunları PS4 , PS5 veya PC’nizde oynamak için Bulut Oyunlarını ekler. Özel oyun denemeleri de gündemde ancak bu belirsizliğini koruyor.

PlayStation Plus ve PS Now’ın bu birleşmesi Haziran ayında gelecek. O zamana kadar PS+ normal şekilde çalışmaya devam edecek. Ve böylece Nisan ayında 3 oyun sunacak.

Bir sünger, kartlar ve hırsızlar

Gerilimi daha fazla uzatmayacağız. İlk sunulan, güzel vaatler içeren çok oyunculu bir oyun olan Hood: Outlaws & Legends. İki takımın amacı aynı: bir hazineyi kurtarmak. Bu, rakipleri ve bu değerli ganimeti koruyan yapay zekayı yönetmeniz gereken PvPvE’dir. Yayınlandığında, incelemeler çok karışıktı. Ama kim bilir, zamanla belki de hoş bir sürprize dönüştü.

İkinci başlık Slay The Spire. Bu, haydut benzeri unsurlar içeren bir kart oyunudur. Bu türlere bağlı kalırsanız dikkatli olun: oyun heyecan verici ve bu nedenle zaman alıyor.

Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated ile bitiriyoruz. Bu, PS2 döneminden bir 3D platform oyununun yeniden yapımıdır. Oyun biraz pürüzlü yanları olsa da gerçekten güzel.

Nisan 2022’de PlayStation Plus’ta mevcut olan oyunların listesi

PS4 ve PS5 oyunları 5 Nisan 2022 Salı gününden itibaren indirilebilir olacak:

  • Kuleyi Öldür (PS4)
  • Sünger Bob: Bikini Altı Savaşı – Susuz (PS4)
  • Hood: Haydutlar ve Efsaneler (PS5)

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir