PlayStation Plus: Mart 2022’nin 4 PS4 ve PS5 oyunu

Günler uzuyor, sıcaklıklar artıyor ve PlayStation Plus oyunları geliyor.

Şubat inanılmaz bir ay oldu. SiFu, Horizon Forbidden West ve Elden Ring arasında müthiş bir oyuncu kadrosuyla uğraşmak zorunda kaldık. Bu oyunlar harika maceralar sunuyor ve yine de yer açmanız gerekiyor. Tüm bu hizmetlere, milyonlarca oyuncuyu çeken bu aboneliklere yer var. Ödeme yaptığınızda, yatırımı karlı hale getirmek istersiniz. Ve en zor kısım zaman bulmak.

Dinos, samuray ve kirpi

PlayStation Plus ve PSNow arasındaki bu olası birleşmeye Spartacus adı veriliyor. Her iki hizmetin aboneleri için etkinlik bekleniyor. Çünkü çoğu zaman kopyalar vardır.

Bu ay, PS Plus, Team Sonic Racing’i PSNow’da zaten bir dönüş yaptıktan sonra tam hızda düşüşe geçiriyor. Yani biraz utanç verici ama her neyse, işbirliğine dayalı güzel bir oyun. Bazen biraz okunabilirlik eksikliği olabilir, ancak tüm mavi kirpi hayranlarını memnun edecektir. Bu da onları yeni filmi beklemeye devam ettirecek.

Ghostrunner da geçen yaz PSNow’daydı. Bu talepkar, zor, bazen haksız bir unvandır. Bir top ve tüm diziyi yeniden başlatmanız gerekir. Ancak, özellikle oyun mükemmel olduğu için bunun bir çekiciliği var. Bir siberpunk atmosferinde birinci şahısta aksiyon ve platformu karıştırıyor. Ağır çekimde mermilerden kaçınırız, duvarların üzerinden geçeriz ve meselenin özüne ineriz. Oyun oldukça kısa ama oldukça zorlu ve güzel bir ilerleme sunuyor.

Sunulan üçüncü oyun, dino ve bilim kurguyu karıştıran çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu olan Ark. Bu başlık, şu anda neredeyse 7 yaşında olduğu için biraz tarihli, ancak emin olun, bir devam filmi üzerinde çalışılıyor. Resmi olarak, bu yıl çıkacak… yalnızca PC ve Xbox’a.

Son olarak Sony, PlayStation Plus’a bir bonus oyun eklemeye karar verdi. Bu, Ghost Of Tsushima’nın Efsaneler modudur. Bu, tek başına veya iki arkadaşla yapılacak görevler sunuyor. Atmosfer, temel oyundan farklıdır ve özellikle doğaüstüne yönelir.

Mart 2022’de PlayStation Plus’ta mevcut olan oyunların listesi

PS4 ve PS5 oyunları 1 Mart 2022 Salı gününden itibaren indirilebilir olacak:

  • Ark: Hayatta Kalma Gelişti ( PS4 )
  • Takım Sonic Yarışı (PS4)
  • Hayalet Koşucusu ( PS5 )
  • Tsushima Hayaleti: Efsaneler (PS4 ve PS5)

About Mr.root

Check Also

Call of Duty Warzone 2, 2023’te PC, Xbox Series ve PS5’te Çıkacak

Call Of Duty oyunlarının geleceği hakkında konuşan Bloomberg, Warzone 2’nin varlığını ortaya çıkardı. Şu anki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu