Rockstar, GTA VI’yı onayladı ve GTA V Next-Gen için bilgi ve tarih verdi

Yeni bir GTA geliştirme aşamasındadır. Ama bu arada, işte yeni bir doz GTA V.

İlk olarak 2013’te PS3 ve Xbox 360’ta piyasaya sürülen GTA V, neredeyse bir retro oyun. Ancak popülerliği öyle ki Rockstar oyununu desteklemeye devam ediyor.GTA Online sürekli olarak içerik güncellemeleri alıyor. Ve temel oyun, her konsol neslinde yenilenir.

PS5 ve Xbox Series X|S’de GTA V’teki yenilikler

Rockstar , sitesinde GTA V’in yeni nesil sürümü için yeni bir çıkış tarihi verdi: PS5 ve Xbox Series X|S için 15 Mart olacak. Aynı tarihte GTA Online’ın bağımsız bir versiyonu da sunulacak; Sony konsolunda ise 3 ay boyunca PlayStation Plus abonelerine sunulacak.

Bu sürüm, 4K, 60FPS ve Ray-Tracing dahil olmak üzere farklı oyun modları sunacak. Dokular ve ekran mesafesi iyileştirilecek.

Tabii ki, Rockstar ayrıca azaltılmış yükleme süreleri, 3D ses ve mükemmel Dualsense desteği vaat ediyor.

PS5 ve Xbox Series X|S’de GTA V ücretli bir oyun olacak. PS4 veya Xbox’ta oyunun sahipleri için ücretsiz güncelleme olmayacak . Ancak şu an için herhangi bir fiyat verilmedi. Aynı türde PC sürümünün bu geliştirmelere hak kazanıp kazanmayacağı da belirsiz.

GTA Online’a yeni gelenler biraz destek alacak. İşlerini doğrudan seçebilecekler ve zaten iyi bir şekilde sağlanan bir banka hesabına sahip olacaklar. Amaç, herkesin hızlı bir şekilde bir daire veya güçlü bir araç satın alabilmesidir.

GTA 6 geliştirme aşamasındadır

Rockstar da GTA VI’nın varlığını doğrulamaya özen gösterdi. İskoç stüdyosu, projenin ilerlediğini bile belirtiyor. Ancak herhangi bir ayrıntı vermeyi reddediyor. Şehrini, kahramanlarını, tarihini, içeriğini ya da sadece çıkış tarihini bilmiyoruz.

Her zaman olduğu gibi, amaç önceki bölümden daha iyisini yapmaktır. Ve bu zaman alır. Rockstar’ın acelesi yok; kendine baskı yapmayı reddediyor. Sadece hazır olduğunda bunun hakkında konuşacak. O zaman birkaç yıl sonra görüşürüz.

About Mr.root

Check Also

Call of Duty Warzone 2, 2023’te PC, Xbox Series ve PS5’te Çıkacak

Call Of Duty oyunlarının geleceği hakkında konuşan Bloomberg, Warzone 2’nin varlığını ortaya çıkardı. Şu anki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu