Shanghai Shenhua 5 Aralık 14:30 Zhejiang Professional

Zheijang, son haftalarda ligin keyif veren takımlarından birisi oldu. Beş haftadır kaybetmediler ve bu süreçte dört galibiyet elde ettiler. Shenhua da sallantılı bir süreçten geçiyordu ancak Meizhou’yu yenerek biraz olsun nefeslendiler. Keyifli bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum. Filelerin karşılıklı havalanması muhtemel duruyor.

Shanghai Shenhua, ligdeki son 9 maçından tek galibiyet çıkarabildi. Bu sahada oynadıkları son 2 maçlarında sahadan puansız ayrıldılar. Zhenjiang, ligdeki son 5 maçında mağlup olmadı. Müsabakaların 4’ünden galibiyetle ayrıldı. 13 maçtır deplasmanda yenilgileri yok. Son 5 karşılaşmalarında ise maç başına en az 2 gol attılar. Shanghai Shenhua karşısında da gol bulmakta zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum.

Meizhou deplasmanında tek golle kazanan Shanghai Shenhua futboluyla çok güven vermedi. Yine de zaman zaman yaşadıkları puan kayıplarına rağmen üçüncü sıra için umutları bitmiş değil. Zhejiang ise son dönemin formda takımlarından biri. Son üç lig maçını kazanırken beş haftadır da maç kaybetmiyorlar. Konuk ekibin bu maçta da galibiyete yakın olduğu düşüncesindeyim.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir