Terra Proxx’ta Etkili ve Kullanıcı Dostu Fotoğraf Düzenleyici Yazılımı

26 Şubat 2022

Terra Proxx’ın web sitesi, PC için kullanımı kolay ve aynı zamanda etkili bir fotoğraf düzenleyici yazılımı paketi sunuyor. Günümüzde dijital görüntü boyutu, miktarı ve kalitesi ileri teknoloji ile gelişiyor. Fotoğraflar veya görüntülerle çalışan herkes için bu dijital görüntü büyümesini yönetmeye ihtiyaç vardır.

Araç bir fotoğraf yönetimidir

Windows/PC için akıllıca tasarlanmış yazılım. Paketi  https://www.terraproxx.com/photo-organizer-software/ adresinden ücretsiz olarak indirin. Kurulum sihirbazının yardımıyla image organizer programını kurun ve çalıştırın! Geliştiriciler, amatör kullanıcılar için sistemin farklı işlevleri hakkında bir fikir edinmeleri için eğitici videolar bile tasarladılar.  

Birçok şirketin büyük bir resim kitaplığı vardır ve bu resim düzenleyici yazılımı kullanarak dijital fotoğraflar kolaylıkla bulunabilir ve paylaşılabilir. Gerekli fotoğrafı bulmak için zaman harcanmaz, böylece çalışan verimliliği artar. 

Fotoğrafçılar, SLR kameralarından çekilen dijital fotoğrafları bilgisayara indirir. Bilgisayarlarının resim kitaplığına kaydedilir. Ayrıca bir fotoğraf yönetim yazılımı aracına da ihtiyaç vardır, aksi takdirde çok sayıda dosya ve klasör yakında kaos yaratacaktır. 

Örneğin, tek bir görüntü

Yinelenen görüntüleri elemek ve kalıcı olarak silmek için fotoğraf düzenleyici yazılımı yüklenmedikçe, düzenleme gereksiz çoğaltmaya neden olabilir. Bir görüntü üzerinde çalışan fotoğrafçılar, ertesi gün geri dönebilir ve önceki gün düzenledikleri orijinali yerine yeniden düzenlemeye başlayabilirler. 

Görüntü aracının düzeni, genellikle Windows tabanlı yazılımlarda kullanılan açılır menüler dahil olmak üzere basittir. Dosyalar ve klasörler kaynağı, ekran düzeninin sol tarafında konumlandırılırken, önizleme pencereleri ve hedef klasörler sağdadır. Kullanıcılar belirli bir fotoğrafı bulmak için görüntüleri filtreleyebilir veya çoklu yeniden adlandırma aracını seçebilir – ekran düzeni gelişmiş arama işlevleri için bile mantıklıdır. 

Fotoğrafların bulunması, bir yıl veya daha uzun süre sonra bile yönetim yazılımıyla kolaylaştırılmıştır. Örneğin, bir manzara fotoğrafçısının bir yarışma için birkaç doğa fotoğrafı göndermesi gerekebilir. Renk kodları veya anahtar kelimeler veya etiketler ekleyerek onları bulmak için uygun bir sisteme sahip olmaları gerekir. Bu harika fotoğraf düzenleyici yazılımı ile fırsatlar asla kaybolmaz. 

Fotoğrafçılar fotoğraflarını farklı kategorilerde yeniden adlandırabilirler. Onlara bir yön verecek ve ne tür nesnelere bayıldıklarını öğrenecekler. Düzenleme aracı, amatör fotoğrafçıların yakında bir fotoğraf stilini fark etmelerine ve dahiyane stillerini keskinleştirmeye çalışmasına yardımcı olur. 

Klasördeki fotoğrafları isme göre sıralayın,

boyut, çekim tarihi ve görüntü sırası kalıcı olarak. Kullanıcılar, müzik de dahil olmak üzere slayt gösterileri bile oluşturabilir. Resim koleksiyonlarını ve anıları göstermenin benzersiz bir yoludur. Keyifli melodilere sahip görsel sunumlar, fotoğraf slayt gösterisini bir sanat haline getiriyor. 

Fotoğraf yöneticisi yazılımının yanı sıra, fotoğrafçılar Windows 8/10/ ve 11 için geliştirilen Terra Proxx web sitesinden görüntü düzenleme yazılımı, metinden konuşmaya okuyucu ve müzik çalar yazılımını indirebilirler. 

Yinelenen, bulanık, kötü pozlanmış veya gerekli olmayan fotoğrafları atın. 


Bir cevap yazın